Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

dobra jakość Elektroniczne Wagi Kuchni na sprzedaż
dobra jakość Elektroniczne Wagi Kuchni na sprzedaż
Cieszymy się bardzo dzięki skalom, które otrzymaliśmy od Ciebie. Chcielibyśmy złożyć zamówienie ponownie.

—— Gesche Weger

Czy wiesz, dlaczego często do ciebie przychodzę? 1. Jakość 2. Lokalizacja fabryczna (Guangzhou)

—— Cud

Wydrukowane logo wygląda bardzo dobrze, a skala jest dostosowana do moich potrzeb.

—— Mohammed Sinjee

Im Online Czat teraz

Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd. Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.
3 4 5 1 6 7 8 9

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Weiheng
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : >10 million
Rok założenia : 2007
pc Export : 50% - 60%

profil firmy

Guangzhou Wei Heng Electronics Co, Ltd. jest ustalone badania i rozwój, produkcja i sprzedaż w jednym wyspecjalizowanym elektronicznym ważenie producenta. Od swojego powstania w 2007 r. Zorganizował aplikacje mikrokontrolera obejmujące kilku ekspertów, w tym inżyniera mikroelektroniki, zespół silnego rozwoju produktów, zgromadził dużą liczbę elitarnych sprzedaży i poprawił sieć dystrybucji tak, aby nasze produkty miały stabilny udział w jakości na rynkach krajowych i zagranicznych. Fabryka zajmuje powierzchnię 4500 metrów kwadratowych i jest wyposażona w zaawansowane urządzenia produkcyjne, firma jest teraz roczna zdolność produkcyjna osiągnęła 500 milionów jednostek wysokiej jakości wag elektronicznych.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju wag do gospodarstw domowych, wbudowanego mikrokomputera jednopłytkowego jako rdzenia, używania czujników o wysokiej precyzji, powłok z tworzywa ABS, elementów metalowych nośnych ze stali nierdzewnej o super bezpiecznej konstrukcji. Produkt ważący dokładną, wytrzymałą formę prostą, elegancką, praktyczną, ekonomiczną i inną cechą, bardzo popularną w marketingu zagranicznym i charakteryzującą się wysoką reputacją za granicą.

"WeiHeng" koncentruje się na produkcji skali. Nasza teoria to "rozwój i ciągle idź na zawsze" "Wasza satysfakcja, moje dążenie do" to nasze cele korporacyjne, dążenie do doskonałości, poza siebie. Jesteśmy głęboko przekonani, że większość użytkowników wspiera i nasze nieustające wysiłki, w niedalekiej przyszłości "WeiHeng" stanie się zaufaniem klientów, akredytowanym społeczeństwem obywatelskim ważącym liderem branży.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Weiheng Electronics Co.,Ltd.

Tel: 86-20-18933951500

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)